Vicevi.coolbb.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vicevi.coolbb.netPristupi

Vicevi, cestitke i slike


plavuse

power_settings_newLogin to reply
2 posters

descriptionplavuse Emptyplavuse

more_horiz
Prosle godine sam zamenila na kuci sve stare drvene prozore novom PVC stolariom i skupljim IZO staklima prozori su super,stedimo na grejanju i sve bi bilo odlicno da me
nije pre nekoliko dana nazvao vlasnik firme koja je postavljala prozore i rekao da je proslo godinu dana a prozori nisu placeni.Bila sam jako iznenadjena tom njegovom izjavom,pa sam mu ponovila sta su mi rekli njegovi iz prodaje kada sam kupovala:Ti prozori su toliko dobri i stedjivi da ce za godinu dana sami sebe odplatiti.Halooooooooo!Ako sam plava nisam glupa.S druge strane linije bastao je muk,pa sam pa sam spustila slusalicu.Sigurno se tip oseca kao poslednja budala.

Poslednji put izmenio milakije dana Čet Dec 25, 2008 10:48 pm, izmenio ukupno 3 puta

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Žali se plavuša crnki: • Ovih dana me jako boli grlo. Crnka: • Ja nemam tih problema, uvek kada me boli grlo ja svog muža oralno zadovoljim i prođe me.Sutradan plavuša: • Savet ti je bio odličan, grlo me više ne boli, tvoj muž nije mogao da veruje da je to bila tvoja ideja.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zašto plavuša stavlja sat na ranu? Vreme leči sve rane...

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
znervirani šef reče plavuši da joj je mozak među nogama. Drugi dan zove plavuša šefa i izvinjava se što ne može da dođe na posao, jer je dobila izliv krvi u mozak

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Koja je razlika između pametne plavuše i NLO-a? NLO je viđen!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Šta kaže plavuša na prvom izlasku sa momkom? Vadi ruku iz mojih gaćica! Brojim do 10000000.......!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zašto neke plavuše imaju male rupice na licu? Jele su sa viljuškom!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Deda Mraz, Baba Roga, glupa plavuša i pametna plavuša šetaju ulicom. I vide oni 10 DM. Ko će prvi da ih uzme? Glupa plavuša. Čak i mala deca znaju da su Deda Mraz, Baba Roga i pametna plavuša izmišljeni likovi.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zašto plavuša poliva dete vrućom vodom? Pravi čaj od majčine dušice!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zašto plavuša prvu bračnu noć gleda kroz prozor? Zato što su joj rekli da je to najlepša noć.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Kako je plavuša nabavila pare za video? Prodala TV.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Pita plavusa drugu plavusu:Kako si uradila test?Nikako.Predala sam prazan papir.E jebi ga,sada ce misliti da sam prepisala od tebe!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Sta je vrhunac gluposti?144 plavuse u jednoj sobi.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zasto plavusa cuva prazne boce od alkoholnih pica?Za slucaj ako dodje neko ko nece nista da pije!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zove plavusa provajdera i pita zašto ne može da se konektuje
pa jeste li dobro upisali password
naravno 6 zvezdica

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zasto plavusa igra pred semaforom?Zato sto misli da je u diskoteci

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Kako se zove plavusa na fakultetu?
Posetilac.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Dve plavuse se voze kolima pored zitnog polja kad ugledaju trecu
plavusu kako usred polja vesla u camcu. Ona plavusa sto je vozila
kaze prijateljici: "Znas, zbog plavusa k'o sto je ova, nas bije
los glas." Na to, druga plavusa odgovori: "Da, znam, i kad bih umela
da plivam, sad bi otisla tamo i udavila je!"

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zasto je plavusa presla preko ulice?
Ne znam.
A ne zna ni ona.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Ponedjeljak:
Evo zavrsio se medeni mjesec i smjestili smo se u nas novi dom. Veoma je zabavno kuhati za Toma. Danas sam napravila predivan kolac po ovom receptu. "Umutite 12 jaja odvojeno." No kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam posuditi par od susjeda da bi umutila sva ta jaja. Kolac je ispao super.

Utorak:
Htjeli smo vocnu salatu za veceru. U receptu je pisalo:"Posluzite bez icega." To sam i uradila. Skinula sam odjecu sa sebe. Ali, Tom je doveo nekog prijatelja na veceru. Nikad nisam vidjela tako zacudjena lica kada sam posluzila salatu.

Srijeda:
Odlucila sam da danas posluzim rizu po receptu koji glasi ovako: "Potrebno je dobro pranje prije stavljanja rize u kipucu vodu." Tako sam ugrijala vodu, okupala se, pa tek onda stavila rizu da se kuha. Nije mi jasno bilo zasto sve to, jer riza nije imala nista bolji ukus.

Cetvrtak:
Danas je Tom trazio salatu. Probala sam novi recept. Glasi ovako: "Isjeckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate sat vremena prije no sto je posluzite". Morala sam otrcati skroz do maminog vrta. Posula sam salatu po listovima i cekala tu sat vremena da je pas ne pojede. Tom je navratio i pitao dali se osjecam dobro. Pitam se zasto?

Petak:
Danas sam nasla jednostavan recept za kolacice koji kaze ovako: "Stavite sve sastojke u zdjelu i dobro izmjesajte, i to je to". Kada sam to uradila otisla sam do mamine kuce. Vjerovatno nesto nije u redu sa receptom, jer kada sam se vratila kuci, smjesa u zdjeli je izgledala isto.

Subota:
Tom je danas bio u kupovini i donio je kokos. Zamolio me je da je sredim za nedjelju. Nisam bila sigurna kako se kokosi oblace nedjeljom, ali sam nasla jednu preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je preslatko, ali kada ju je Tom vidio, izasao je iz kuhinje brojeci do 10?!

Nedjelja:
Danas su Tomovi roditelji dosli na veceru. Htjela sam napraviti pecenje, ali sve sto smo imali u zamrzivacu bio je hamburger. Tako sam ga stavila u rernu i podesila kontrole na pecenje. Mora da nesto nije u redu sa rernom, jer je na kraju pecenja opet ispao hamburger?!

Laku noc Dragi Dnevnice.
Ovo je bio uzbudljivi tjedan. Jedva cekam sutrasnji dan, tako da mogu isprobati nove recepte na mom dragom Tomu

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Zasto plavusa nosi crnu kragnu na vratu ? Ima crni pojas u pusenju.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
- Kako plavusa resava ukrstene reci:
• Glavni grad Italije, 3 slova? TRS'!
• Nije gladan, 3 slova? JEO!
• Tamni deo dana, 3 slova? 'LAD!
• Teska bolest, 4 slova? SMRT!
• Dozivljaj pri spavanju, 3 slova? SEX!
• Sestrin muz, 3 slova? ACA!
• Veliki pronalazac iz oblasti elektrotehnike, 10 slova? KAKAV COVEK!
• Uzvik pri velikom otkricu, 6 slova? JEB'O TE!
• Juzno voce, veoma slatko, 3 slova? MED!
• Zivotinja sa kucicom, 3 slova? KER!
• Vidi sliku, 6 slova? VIDELA!
• Biblijska licnost, 3 slova? POP!
• Vrsta metala, 4 slova? PLEH!
• Morski greben, 2 slova? MG!
• Gradjanin Tirane,7 slova? TIRANIN!
• Deo matematike, 5 slova? MATIS!
• Deo kupatila, za tusiranje i kupanje, 4 slova? VODA!
• Sportista na strunjaci, 9 slova? STRUNJACAR!
• Sat, ura, 8 slova? TIKA TAKA!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Dodje plavusa u piceriu da naruci pizu. Konobar je pita: izrezanu na dva ili cetri djela? a plavusa ce na to : na dva, na dijeti sam!

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Dragi sine,
Pišem ti ovo pismo kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo znaci
da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš. Neki je dan je tvoj otac pročitao u novinama da se po statistikama većina saobraćajnih nezgoda dešava 1km udaljeno od kuće, tako da smo se nedavno i mi preselili malo
dalje od kuće. Kuca je prelijepa, imamo cak i veš mašinu, ali ne znam da li radi.
Jučer sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša vise nije bilo...
Ovdje vrijeme i nije tako lose. Prošle sedmice samo je dva puta padala kisa - prvi put je trajalo 3 dana, a sljedeći put 4. U vezi one jakne koju si želio, tvoj ujak Pjer mi je rekao da ako ti je budemo slali da skinemo dugmad, posto su dosta teška, jer to bi vise koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep. Napokon smo sahranili tvoga djeda: pronašli smo njegovo tijelo kada smo čistili kuću. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobijedio dok smo se igrali skrivača.

Prije nekoliko dana eksplodirala je boca od plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjećaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo izašli van zajedno. Posto već spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi...zaposlili su ga na gradskom groblju...održava travnjak. Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muza..napokon je rodila! Ne znamo još spol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak...ako bude curica tvoja sestra će je zvati po meni... Čini mi se malo čudno da svoju kćerku zove "mama". Tvoj rođak Pol se oženio..po cijeli dan se moli pred ženom, jer je djevica.

I da znaš da vise ne viđamo tvoga Ujaka Izidora, onoga koji je umro
prošle godine...
A da ne govorim o tvom bratu Zano ..on je grozan..zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa !!!!!! Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovdje prije nas živjela, uzela je kucni broj sa zida i ponijela ga sa sobom. Ako vidiš Margarit pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj još ništa govoriti.

Mama koja te voli,


PS : Htjela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kuvertu.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
Idu dvije plavuše ulicom.
Jedna kaže drugoj :
- Noćas će biti jebade. Osjećam miris sperme u zraku.
Na to će druga :
- Ma nije to ništa, to sam ja samo podrignula.

descriptionplavuse EmptyRe: plavuse

more_horiz
privacy_tip Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
power_settings_newLogin to reply