Vicevi.coolbb.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vicevi.coolbb.netPristupi

Vicevi, cestitke i slike


descriptionZivotinje EmptyZivotinje

more_horiz
Dolazi konj u kafanu seda za sank i narucuje viski.Sanker mu daje viski i kaze 10 evra iznenadi se konj cenom pa ce sa cudjenjem 10 evra?!A njemu ce sanker da i cemu ta izduzena faca

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Drže se slon i slonica za surlu. Upita slonica svog slona: • Dragi, da li ti mene voliš il' me samo vučeš za nos?

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Šetaju slon i miš i tako pričaju o svemu i svačemu... I slon će njemu: • Jel, koliko si ti star? A miš će: • 6 meseci.Uuhhh, kaže slon, pa i ja sam, a vidiš koliki sam ja, a kolicni si ti... • Da, al' ja sam tri meseca bio bolestan...

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Beži zeka preko Drine i ulove ga lovci. • Dobro, bre, gde si navalio? • Mani, Bosanci štroje medvede. • Pa ti nisi medved! • Eeeee, dok to objasniš Bosancu odose jaja

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Ide pas ulicom i naiđe na banderu. Popiša se na nju i reče: • Uh, da nije bilo ove bandere, upiš'o bih se!

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Šta pevaju noj i kokoška kad se napiju? • Neke pticeeee nikad ne poleteeee...

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Dosao zeka u kafic i naruci pivo. Nakon malo dodje jedna zgodna zirafa i sedne do zeke i naruci i ona pivo. Upoznaju se njih dvoje i dobro popiju i odvede nju zeka kuci.
Sledeci dan dodje zeka opet u kafic, izgleda sav umoran i ko pretucen, naruci pivo, a njemu ce konobar:
- "Jel' zeko, ti juce odvede onu zirafu kuci da je kresnes, zasto mi sada izgledas takav jadan i tuzan?"
- "Ma nisam tuzan," zeka ce, "nego sam premoren. Dok sam je ljubio, pa guzio, pa ljubio, pa guzio... ima majke mi da sam pedeset kilometara pretrcao!"

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Dolazi dabar u kafic,i vidi zeku kako sav tuzan sedi za sankom u gleda u casu viskija...
I posto je dabar bio podmukao,kaze zeki:
- Pogledaj tamo!!!

i zeka pogleda,a za to vreme mu dabar popije viski,i vrati praznu casu na sank...

i zeka se jos vise rastuzi....

Dabar ga pita:
- Pa dobro zeko,sto si toliko tuzan???

Zeka: Pa ceo da mi nista ne ide od ruke...

Dabar: Pa kako???

Zeka: Pa prvo htedoh da se udavim,i bacim se ureku,a oni me spasose. Posle toga rekoh da se obesim,ono konopac mi se iskida,sada stavim otrov u viski da se otrujem,neko mi popi viski...ma do djavola sve...

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Ode medved u prodavnicu i traži med, a prodavac mu kaže da trenutno nemaju med. I tako, medved dolazio i tražio med još nekoliko dana. Četvrtog dana dođe medved i traži med, a prodavac mu reče da ako dođe i sutra da će ga ubiti sekirom. Sledećeg dana dolazi medved u prodavnicu:
• Da li imate sekire?
• Nemamo.
• A imate li med?

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Kako se crnogorska macka javlja na telefon?-"Alo,odje
leopard!"




Razgovaraju crnogorski vrabac i crv.Kaze crv
vrabcu:"Dje si,sokole sivi?"-A vrabac odgovara:A dje
si ti,zmijo ljuta?"

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
Skupile se zivotinje u sumi da se takmice u vicevima.Predhodno se dogovorili da onog cijem se vicu ne budu svi smejali ubiju.Prva pocne lisica.Isprica vic i na kraju svi se smeju osim mede,pa ubiju liju.Zatim dodje vuk.Isprica vic,svi cute, samo se meda smeje.Pitaju ga ostali:
-"Sta je medo?Sto se smejes?"
Meda ce:
-"Ala je onaj lijin bio dobar..."

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
- Zasto slon ne vozi bicikl? - Pa nema palac za zvonce...

descriptionZivotinje EmptyRe: Zivotinje

more_horiz
privacy_tip Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
power_settings_newLogin to reply